Financování

Hypoteční financování v projektu Výhledy Rokytka

Získejte výhodnou hypotéku na koupi bytu v projektu VÝHLEDY ROKYTKA. Přijďte k nám do pražské hypoteční kanceláře Hypodům a my Vás provedeme celým procesem získání úvěru, ale hlavně čerpáním úvěru a následným servisem. Ty nejlepší dosažitelné podmínky na trhu jsou samozřejmostí, stejně tak i bezplatné služby pro klienty.

JAK spolupráce funguje v praxi?

 1. Setkáme se osobně nebo virtuálně, a probereme si Vaše představy a požadavky. Projdeme si celý další proces, termíny a na místě sdělíme, zda na požadovaný úvěr dosáhnete a za jakých podmínek (dostanete porovnání celého hypotečního trhu včetně finančních možností). Zodpovíme Vaše dotazy a ujistíme se, že jste porozuměli všemu, co se na schůzce odehrálo.
 2. Poptáme individuální nabídku mezi bankami a vše přehledně porovnáme pro finální rozhodnutí. U každé varianty uvedeme výhody a nevýhody. Banky se liší nejen cenově, ale hlavně metodicky.
 3. Připravujeme podklady pro hypotéku tak, abychom co nejvíce šetřili Váš čas. Předem jsme zajistili podklady na nejčastěji používaných bankách, aby vše proběhlo při čerpání hladce. Minimálně o 50% podkladů se nemusíte starat – toto zajistíme my.
 4. Dohlédneme na celý proces schvalování úvěru v bance, zkontrolujeme smluvní dokumentaci a po zodpovězení Vašich dotazů a ujištění, že všemu plně rozumíte podepisujeme úvěrovou smlouvu. Buď u nás v kanceláři nebo společně na bance – nenecháváme Vás v tom samotné.
 5. Zpravidla po dokončení výstavby spolu řešíme podklady pro čerpání – to je ta hlavní část, která zajímá developera a klient zpravidla potřebuje rychlé předání nemovitosti. Je toho hodně, co je potřeba vyřešit. Vše sladit tak, aby se to stihlo je občas oříšek. Máme ale velmi bohatou praxi z předchozích projektů a tak je i tato náročná součást pro nás hračka. Zde je naše pomoc pro klienta nejcitelnější – 99% podkladů řešíme za klienta.
 6. Po vyčerpání úvěru jsme nadále v kontaktu s našimi klienty a nejpozději při konci fixace řešíme nové nastavení úvěru s těmi nejlepšími podmínkami v dané době. Jsme plně k dispozici po celou dobu splácení pro případ potřeby jakéhokoliv požadavku týkajícího se financování.
 7. Naše práce nás i po těch mnoha letech (více jak 20) stále baví a dáváme našim klientům to nejlepší ze sebe, co můžeme.

CO ZÍSKÁTE NAVÍC?

 • Jedinečnou spolupráci s profíky, kteří se na hypotéky specializují (nejsme „univerzální poradci“, ale již přes 20 let se zabýváme jen hypotékami). Svým klientům velmi lidsky příjemnou formou předáváme vše, co umíme a máme velmi nadstandardní kontakty na každé bance.
 • Pravidelně nás oslovují prestižní média ohledně komentářů, máme velký přehled o ekonomické situaci a trendech.
 • Velká úspora času a starostí (toto většinou ocení klienti až po vyčerpání úvěru – na počátku nevidí celý přínos poradce). Díky vyřešení individuální nabídky sazby získáte nejnižší úrokové sazby dostupné na trhu (máme bohatou praxi s nadstandardně bonitní klientelou).
 • Okamžitě posoudíme Vaše příjmy pro získání úvěru.
 • Získáte odhad ceny bytu pro banku zdarma (platí na nejčastěji používaných bankách)
 • Uspoříte čas strávený kontaktováním bank, případně si ušetříte zklamání, když si Váš finanční poradce na hypotéce „vyláme zuby“, protože jich udělá za rok třeba jen 5
 • Získáte parťáka pro oblast financování bydlení třeba i na celý život (máme klienty, kteří jsou nám věrní už 20 let)
 • V případě, že i přes veškerou snahu banka úvěr neschválí, tak získáte rezervační poplatek zpět (zatím se nám to u předchozích projektů nestalo)
Zavolejte nám na +420 775 706 013 a získáte mimořádně výhodnou hypotéku podle svých představ.

Kontakt:  

Ing. Radek Slavík - hypoteční konzultant

tel.: +420 775 70 60 13

e-mail: radek.slavik@hypodum.cz

Hypodům s.r.o.
V Celnici 1031/4, 110 00 Praha 1