Financování

Hypoteční financování v projektu Výhledy Rokytka

Získejte úžasně výhodnou hypotéku na koupi bytu v projektu VÝHLEDY ROKYTKA. Přijďte k nám do pražské hypoteční kanceláře GOLEM FINANCE a my Vás provedeme celým procesem získání úvěru, ale hlavně čerpáním úvěru a následným servisem. Ty nejlepší dosažitelné podmínky na trhu jsou samozřejmostí, stejně tak i bezplatné služby pro klienty.

JAK spolupráce funguje v praxi?

 1. Pozveme Vás na osobní schůzku, a probereme si Vaše představy a požadavky. Projdeme si celý další proces, termíny a na místě sdělíme, zda na požadovaný úvěr dosáhnete a za jakých podmínek (dostanete porovnání celého hypotečního trhu včetně finančních možností). Zodpovíme Vaše dotazy a ujistíme se, že jste porozuměli všemu, co se na schůzce odehrálo.
 2. Poptáme individuální nabídku mezi bankami a vše přehledně porovnáme pro finální rozhodnutí. U každé varianty uvedeme výhody a nevýhody.  
 3. Připravujeme podklady pro hypotéku tak, abychom co nejvíce šetřili Váš čas. Předem jsme zajistili přípravu na nejčastěji používaných bankách, aby vše proběhlo při čerpání hladce.
 4. Dohlédneme na celý proces schvalování úvěru v bance a úvěrovou smlouvu podepíšeme buďto u nás v kanceláři, nebo společně na bance.
 5. Na konec spolu řešíme podklady pro čerpání – je toho někdy hodně a daří se nám vše zvládnout jednou krátkou návštěvou u nás v kanceláři.
 6. Po vyčerpání jsme v kontaktu s našimi klienty a nejpozději při konci fixace řešíme nové nastavení úvěru s těmi nejlepšími podmínkami v dané době.
 7. Naše práce nás i po těch mnoha letech stále baví a dáváme našim klientům to nejlepší ze sebe, co můžeme

CO ZÍSKÁTE NAVÍC?

 • Velká úspora času a starostí (toto většinou ocení klienti až po vyčerpání úvěru – na počátku nevidí celý přínos poradce). Díky vyřešení individuální nabídky sazby získáte nejnižší úrokové sazby dostupné na trhu (máme bohatou praxi s nadstandardně bonitní klientelou).
 • Okamžitě posoudíme Vaše příjmy pro získání úvěru.
 • Získáte odhad ceny bytu pro banku zdarma (platí na nejčastěji používaných bankách)
 • Uspoříte čas strávený obcházením bank a chozením do banky s doklady, případně si ušetříte zklamání, když si Váš finanční poradce na hypotéce „vyláme zuby“, protože jich udělá za rok třeba jen 5
 • Získáte parťáka pro oblast financování bydlení třeba i na celý život (máme klienty, kteří jsou nám věrní už 17 let)
 • V případě, že i přes veškerou snahu banka úvěr neschválí, tak získáte rezervační poplatek zpět (zatím se nám to u předchozích projektů nestalo)
Zavolejte nám na +420 775 706 013 a získáte mimořádně výhodnou hypotéku podle svých představ.

Kontakt:  

Ing. Radek Slavík - manažer kanceláře

tel.: +420 775 706 013

e-mail: radek.slavik@golemfinance.cz

Golem Finance, s.r.o.
Na Poříčí 1041/12, 110 00 Praha 1